top of page

HVS DÜKKAN / Hakkımızda

HVS GROUP MEDYA, yayın dünyasında değer üretmeyi hedef alarak HVS ve MAVİ BİLYE yayınlarını hayata geçirmiş ve her iki yayınevinin de temeline yenilikçi, yaratıcı ve cesur yaklaşımları yerleştirmiştir.

İşlerini tutkuyla yapan ve yaptıkları her işe sevgilerini katan HVS GROUP MEDYA ailesi, geçmişi aydınlatırken geleceğe ışık tutan bir köprü görevi üstlenmiş ve 7’den 70’e herkesin hayatına dokunmayı amaç edinmiştir.

HVS YAYINLARI ile kişisel gelişim, edebiyat, araştırma-inceleme, anı-biyografi ve çeviri alanlarında eserlerini okurlarla buluştururken MAVİ BİLYE YAYINLARI ile de çocuk ve genç okurlarına sesleniyor ve hem kişisel gelişimleri üzerine hem de okula yardımcı kaynak kitapları ile onların dünyasına yepyeni bir pencere açıyor.  

Dünyaya karşı sorumluluğunun da bilincinde olan ve kuruluşun ismine de ilham olan köpekleri HEVES'le doğaya ve hayvanlara karşı duyarlılığını da kuruluşunun bir parçası haline getiriyor.

HVS GROUP MEDYA, sadece yayınladığı eserleri ile değil, desteklediği ve çözüm ortaklığı yaptığı sivil toplum kuruluşlarıyla da dünyadaki görmek istediği değişimin bir parçası oluyor. 

Yeni fikir ve yeteneklere her zaman kapısını açarak her yeni güne yeni kitapların heyecanı ile başlayan HVS GROUP MEDYA, okurlarından aldığı güç ve ilhamla ve yazarlarının yazma aşkıyla yayıncılık yolunda büyük bir coşku ile ilerliyor. 

Biz bir aileyiz; ekibimiz, yazarlarımız, okurlarımız, kedilerimiz ve köpeklerimizle…

Dünyamıza hoş geldiniz.

Sevgi, ışık ve tutkuyla…

bottom of page